• Director General:  Elisabet Olivé Salvo
  • Sotsdirectora: Mar del Castillo Nesweda
  • Administrador: David Hurtado Isalt
Català

L'Equip Directiu està format per:

  • Director General: Elisabet Olivé Salvo
  • Sotsdirectora: Mar del Castillo Nesweda
  • Administrador: David Hurtado Isalt
  • Cap d'Estudis d'Educació Infantil i Primària: Anna Orell Gelonch
  • Coordinadora de Infantil: Tere Ruiz Gómez
  • Cap d'Estudis de l'ESO: Marta Cócera Núñez
  • Cap d'estudis de Batxillerat: Xavier Rodríguez Cámara
  • Coordinadora de Pastoral: Gemma Esquirol Quílez

El Consell Escolar és l'òrgan representatiu de la Comunitat Educativa de l'Escola, i exerceix les seves funcions en el respecte als drets dels Pares dels alumnes, dels Professors/es, dels Alumnes, del Personal d'Administració i Serveis i de l'Entitat Titular. 

  • President del Consell Escolar: Elisabet Olivé Salvo
  • Secretari: David Hurtado Isalt
  • Representants de la Titularitat:
    • Montserrat Bosch i Ganduxer
    • Tomasa Rebordinos Fernández
    • Caridad Crespo Fresno
  • Representants del Professorat:
    • Lluïsa Deltell Cano
    • Olga Mariño Sánchez
    • Santiago Lillo García
    • Josep Rodríguez Ferrer
  • Representants dels Pares:
    • Cristina García Bernal
    • Laura Ayora Valencia
    • Montserrat Monge Delgado
  • Representant AMPA: Carlos Torcal
  • Representants de l'Alumnat:
    •  
    •  
  • Representants del Personal d'Administració i Serveis: 
    • David Hurtado Isalt
  • Educació Infantil: Tere Ruiz Gómez
  • Cicle Inicial d'Educació Primària: Gemma Dantí Bosch
  • Cicle Mitjà d'Educació Primària: Sandra Belber Camacho
  • Cicle Superior d'Educació Primària: Maribel Vargas Pérez
  • 1r i 2n d'Educació Secundària Obligatòria: Santiago Lillo García
  • 3r i 4t d'Educació Secundària Obligatòria: Anna Coca
  • Batxillerat: Mar Las Heras Muñoz
  • Pastoral: Gemma Esquirol Quílez
  • ESO:
    • Científic-Tecnològic-Matemàtic: Ruth López
    • Llengues-Humanitats-Ciències Socials: Josep Rodríguez
    • Expressió: Ferran Piniés
  • Batxillerat:
    • Científic-Tecnològic-Matemàtic: Mar Las Heras
    • Llengues-Humanitats-Ciències Socials: Raquel Ubàguls
  • Orientació:
    • Infantil i Primària: Clara Plaja
    • Secundària i Batxillerat: Jasmina Gómez
  • Multilingüe:
    • Infantil i Primària: Irene Cáceres
    • Secundària i Batxillerat: Núria Ruiz
  • IIMM i Estimulació primerenca: Fanny Morales, Anna Orell i Marta Hernández
  • ACCA: Elisabet Olivé, Anna Coca i Conxi Moli
  • PBL/Flipped Classroom: Liliana García
  • Interioritat: Eugènia Touceda